(VIDEO) PROMAŠIO PRAZAN GOL: Zlatan Ibrahimović se obrukao protiv Remsa

Nije u njegovom stilu

Švedski reprezentativac postigao je dva pogotka koja su donela bod Pari Sen Žermenu na gostovanju Remsu, ali nije realizovao jedanaesterac i promašio je zicer

Francusko prvenstvo tek što je počelo, a Zlatan Ibrahimović je uradio toliko koliko većina fudbalera ni za celu sezonu. Švedski reprezentativac postigao je dva pogotka koja su donela bod Pari Sen Žermenu na gostovanju Remsu, ali nije realizovao jedanaesterac i promašio je zicer.

Gosti su poveli u sedmom minutu pogotkom Ibrahimovića. Švedski napadač u 19. minutu nije iskoristio penal.

Fudbaleri Remsa su to iskoristili i do kraja prvog dela meča preokrenuli rezultat. Na 1:1 u 22. minutu izjednačio je Oniangue, a u 35. Devo je povisio na 2:1. Konačan rezultat postavio je Ibrahimović u 62. minutu.

Ipak, najupečatljiviji detalj sa ovog meča je nemoguć promašaj Ibrahimovića kada je sa 7-8 metara promašio prazan gol rivala.