PROBIO LED I U PRVENSTVU: Novi gol Radovića za Legiju

Golgeter

Radoviću je to ukupno šesti gol u sezoni, pošto je prethodnih pet postigao u kvalifikacijama za Ligu šampiona

Fudbaleri Legije ostvarili su treću pobedu u poljskom šampionatu, pošto su slavili na gostovanju Jagieloniji 3:0, a precizan je bio i Miroslav Radović. Srpski fudbaler je bio strelac drugog gola u 25. minutu, što mu je bio prvi pogodak u Ekstraklasi od početka šampionata.

Legiju je protiv Jagielonije u vođstvo doveo Žiro u u 14. minutu, Radović jeudvostručio prednost 11 minuta kasnije, dok je u samom finišu konačan rezultat postavio Kuharčik.

Radoviću je to ukupno šesti gol u sezoni, pošto je prethodnih pet postigao u kvalifikacijama za Ligu šampiona, iz koje je njegov klub izbačen zbog propusta klupske administracije.

Šampion Poljske posle pet odigranih mečeva i nekompletnog petog kola deli drugu poziciju sa ekipom Belhatova, a vodi Gornjik, koji je odigrao svih pet mečeva, sa 11.

Naredni meč u šampionatu Legija igra sledeće subote sa Koronom na svom terenu, ali pre toga, u četvrtak, gostuje Aktobeu u baražu za Ligu Evrope.