PRŠTAĆE U REVANŠU: Nula Arsenala, remi Napolija, pobede Bajera, Salcburga i Steaue

Kvalifikacije za Ligu šampiona

Najvredniju pobedu ostvarili su fudbaleri Borusije iz Leverkuzena, koji su na gostovanju pobedili ekipu Kopenhagena rezultatom 3:2

Najvredniju pobedu u prvim utakmicama plej ofa za Ligu šampiona ostvarili su fudbaleri Bajera iz Leverkuzena, koji su na gostovanju pobedili ekipu Kopenhagena rezultatom 3:2.Svih pet golova postignuto je u prvom poluvremenu, a nemački bundesligaš je, posle vođstva domaćina od 2:1, uspeo da preokrene rezultat.U derbiju Bešiktaš i Arsenal su u Istanbulu odigrali bez golova, a tu utakmicu je sudila trojka iz Srbije, na čelu sa Miloradom Mažićem, koji je 10 minuta pre kraja isključio fudbalera "tobdžija" Arona Remzija.Bugarski prvak Ludogorec izgubio je na gostovanju u Bukureštu od Steaue sa 1:0, a pobedonosni pogodak domaćini su postigli dva minuta pre kraja.Salcburg je svom terenu do 90. minuta protiv Malmea imao prednost od 2:0, a tada su Šveđani uspeli da postignu pogodak i da tako znatno uvećaju šanse da prođu u Ligu šampiona.Atletik Bilbao je u Napoliju uspeo da dobije prvo poluvreme sa 1:0, ali su domaćini u nastavku izjednačili.