NOVI GOL, NOVA SMRT: Glumac Ričard Atenborou preminuo posle pogotka Arona Remzija

Prokletstvo se nastavlja

Fudbaler Arsenala Aron Remzi u subotu je postigao novi gol, a samo dan kasnije stigla je vest da je iznenada preminuo engleski reditelj i glumac Ričard Atenborou

LONDON – Nema kraja prokletstvu. Fudbaler Arsenala Aron Remzi u subotu je postigao novi gol, a samo dan kasnije stigla je vest da je iznenada preminuo engleski reditelj i glumac Ričard Atenborou. Arsenal je u drugom kolu Premijer lige remizirao sa Evertonom 2:2, a Remzi je u 83. minutu postigao prvi gola za "tobdžije". Everton je posle prvih 45 minuta igre vodio sa 2:0, golovima Kolmana i Nejsmita, ali je Žiru u poslednjem minutu utakmice doneo bod gostima. Remzi je svetskoj javnosti postao poznat pošto po nekom nepisanom pravilu posle njegovih golova slavne ličnosti umiru. Poznati holivudski glumac Robin Vilijams preminuo je nešto više od 24 sata od trenutka kada je fudbaler Arsenala Aron Remzi postigao drugi gol u pobedi nad Mančester sitijem (3:0) u borbi za trofej Komjuniti šild. Remzi je 1. decembra prošle godine postigao dva gola za Arsenal i to u danu kada je glumac Pol Voker poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći. Ovo čudno prokletstvo počelo je 1. maja 2011. godine kada je Aron Remzi postigao gol protiv Mančester junajteda, a dan kasnije američka vojska je ubila Osamu Bin Ladena u Pakistanu. Remzi je 2. oktobra golom protiv Totenhema "najavio" smrt osnivača Epla Stiva Džobsa. Fudbaler Arsenala je 19. oktobra iste godine dao gol protiv Marseja, a to je koštalo života pukovnika Muamera Gadafija. Remzi je 11. februara 2012. godine pogodio mrežu Sanderlenda, a istog dana Vitni Hjuston je pronađena mrtva u kupatilu svoje kuće. Ovaj fudbaler je 23. jula 2011. godine asistirao dva puta na prijateljskoj utakmici protiv Kelna, a da je isto veče umrla pevačica Ejmi Vajnhaus u 27. godini života.