VELIKI PREOKRET CRNO-BELIH: Partizan savladao Čukarički i osamio se na vrhu tabele

Pet mečeva, pet pobeda

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog sa 4:2 u 5. kolu Superlige Srbije.

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog sa 4:2 u 5. kolu Superlige Srbije.Crno-beli su gubili na poluvremenu sa 1:2, ali je tim trenera Marka Nikolića u nastavku sprečio iznenađenje.Partizan je poveo već u 10. minutu, golom Danila Pantića, ali je Čukaričku i završnici poluvremena sa dva gola u dva minuta stigao do preokreta. Prvo je Stojiljković u 41. minutu doneo izjednačenje "brđanima", da bi samo 60 sekundi kasnije Srnić postigao novi gol za goste.Međutim, Partizan dominantnom igrom u nastavku stiže do velikog preokreta i nove pobede.Crno-beli u 53. minutu stižu do rezultatskog egala. Šutirao je Danko Lazović, a Bojić skreće loptu u sopstvenu mrežu. Trijumf Partizanu donose Škuletić u 75. i Luka u 84. minutu.Partizan je posle pet odigranih utakmica prvi na tabeli sa maksimalnih 15 bodova, dok je Čukarički u Humskoj upisao prvi poraz pa je ostao na osam osvojenih bodova.Crvena zvezda je nešto ranije upisala prvi remu u Superligi Srbije. Crveno-beli su posle četiri pobede na startu sezone odigrali meč bez golova protiv Napretka u Kruševcu.TOK MEČA21:24 (90. +3) - Kraj utakmiceFudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog sa 4:2 u uzbudljivoj utakmici 5. kola Superlige Srbije.21:15 (84.) - Gooooool, Partizan vodi 4:2!Strelac je rezervista Luka. Borbeni Luka je ukrao loptu defanzivcima Čukaričkog i lob udarcem postiže novi gol za crno-bele.

21:06 (75.) - Gooooool, Partizan vodi 3:2!
21:03 (72.) - Javna opomena za Bojića 21:02 (71.) - Udarac Drinčića 20:54 (63.) - Pokušaj sa pola terena 20:53 (62.) - Prvi žuti karton u nastavku 20:50 (59.) - Nova prilika za Partizan 20:47 (56.) - Poništen gol Lazovića 20:45 (54.) - Velika šansa za Čukarički 20:44 (53.) - Gooooool, Partizan stiže do izjednačenja 2:2!
20:40 (49.) - Lukač brani 20:37 (46.) - Počelo je drugo poluvreme 20:17 (45. +3) - Kraj prvog poluvremena20:12 (43.) - Novi žuti karton 20:11 (42.) – Gooooool, Čukarički vodi 2:1!
20:10 (41.) – Gooooool, Čukarički stiže do izjednačenja 1:1!
20:09 (40.) – Škuletić pokušava 20:03 (34.) – Novi žuti karton 20:01 (32.) – Grbić u sjajnoj prilici 19:54 (25.) - Prvi žuti karton 19:51 (22.) - Prekid zbog bakljade na jugu 19:39 (10.) - Gooooool, Partizan vodi 1:0!
19:33 (4.) - Kontranapad crno-belih 19:33 (4.) - Preti i Čukarički 19:31 (2.) - Odmah šansa za Partizan 19:30 (1.) - Počela je utakmica Partizan: Čukarički: