(VIDEO) NOVI KIKS VIDIĆA: Inter na kraju ipak izvukao bod protiv Palerma

Spetljao se

PALERMO - Fudbaleri Palerma i Intera igrali su nerešeno 1:1 u 3. kolu italijanske Serije A, a duel na Siciliji obeležio je novi kiks srpskog defanzivca Nemanje Vidića.

Naime, Palermo je poveo već u 3. minutu posle početničke greške Vidića, koji je u svom kaznenom prostoru poklonio loptu Franku Vaskezu.On je nepotrebnim driblingom sebe doveo u nezgodnu situaciju, a kada je pokušao da vrati loptu golmanu Handanoviću Vaskez mu oduzima loptu i lako postiže vodeći gol za Palermo.

Bivši kapiten reprezentacije Srbije i Mančester junajteda imao je priliku da se iskupi, ali je sudija poništio njegov gol glavom u 45. minutu zbog ofsajda.

Ovo je bila druga utakmica Vidića u dresu Intera, pošto je prethodnu propustio jer je na debiju za "neroazure" protiv Torina dobio crveni karton zbog aplaudiranja sudiji.

Bod Interu doneo je Kovačić u 42. minutu.