BAVARCI NEZAUSTAVLJIVI: Levandovski i Roben doneli pobedu Bajernu, novi poraz Dortmunda

Proradio Poljak

Po dva gola za Bajern postigli su Robert Levandovski u 6. i 38. minutu i Arjen Roben u 13. i 79. minutu

BAJERN - Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Hanovera 4:0 u meču 7. kola Bundeslige.Po dva gola za Bajern postigli su Robert Levandovski u 6. i 38. minutu i Arjen Roben u 13. i 79. minutu. Hofenhajm je pobedio Šalke 2:1 golovima Elunusija u 13. i Šalaija u 29. minutu. Gol za Šalke dao je Huntelar u 83. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je isključen Matip u 75. minutu. Leverkuzen i Paderborn igrali su 2:2. Gosti su poveli golom Koca u 20. minutu, a izjednačio je Bender u 42. Novu prednost gostima doneo je Stopelkamp u 87. minutu, a Belarabi je izjednačio u 90. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je isključen Bakalorz u 72. minutu. Hamburger je u Dortmundu pobedio Borusiju 1:0. Jedini strelac na utakmici bio je Lasoga u 35. minutu. Miloš Jojić je igrao drugo poluvreme, a zaradio je žuti karton u 62. minutu. Neven Subotić je presedeo meč na klupi za rezerve. Gojko Kačar bio je na klupi Hamburgera. Verder i Frajburg igrali su 1:1, dok je Ajntraht pobedio Keln 3:2.Bajern je prvi na tabeli sa 17 bodova.