POGLEDAJTE: Lord Bendtner mešao Albance u našoj grupi

Ima talenat, nema konstantnost

Sada već čuveni Niklas Bendtner konačno je napravio nešto vredno pomena na samom terenu

Reprezentacija Srbije se nije proslavila odigravši 1:1 sa selekcijom Jermenije na početku kvalifikacija za EURO 2016, ali srećom po nas, ni ostalim favoritima iz grupe ne ide baš najbolje.

Portugal je još pre mesec dana poražen od Albanije, a bodove protiv Albanaca nisu uspeli da osvoje ni Danci, koji su na gostovanju albanskoj selekciji odigrali 1:1.

Domaći tim je vodio golom Lenjanija od 38. minuta, a konačan rezultat postavio je Vibe u 81. minutu, nakon sjajnog prodora Niklasa Bendtnera. "Lord" Bendtner je sjajno prošao dvojicu fudbalera, treći je uspeo da ga zaustavi faulom na ivici peterca, ali je glavni sudija pustio prednost i Danska je izjednačila.