(VIDEO) KAKAV KIKS GOLMANA TOTENHEMA: Samo što to zapravo i nije golman a postigao je i het-trik

Situacija ga naterala da stane među stative

Napadač Totenhema, prvo je postigao het-trik, a onda je morao na nepoznatu poziciju

U okviru grupe C ovogodišnje Lige Evrope, u kojoj se nalazi i srpski predstavnik Partizan, Totenhem je na svom "Vajt Hart Lejnu" savladao Asteras sa čak 5:1.

Londonska ekipa je bila ubedljiva od početka do kraja, a osim perfektnog rabona pogotka Erika Lamele, viđen je još jedan zanimljiv detalj.

Napadač Totenhema, Hari Kejn, ostvario je het-trik na ovom meču, pogocima u 13, 74. i 81. minutu, a samo 6 minuta nakon svog poslednjeg gola morao je među stative. Golman Totenhema, Igo Loris, dobio je crveni karton zbog starta nad protivnikom i morao je na klupu. Domaći tim je izvršio sve izmene, pa je Kejn bio prinuđen da zameni kolegu.

Iz slobodnog udarca koji je usledio, Kejn je primio pomalo komičan gol, ali kako da mu zamerimo kada je čovek zapravo napadač i uz to je postigao 3 gola?