KELN NEMOĆAN PRED NIKOLOM: Đurđić vodi Augsburg ka vrhu Bundeslige

Srbin strelac u pobedi Augsburga

Domaći su poveli golom Ujaha u 13. minutu, a onda je na 1:1 izjednačio srpski internacionalac Nikola Đurđić u 53. minutu. Pobedu Augsburgu je doneo Esšvajn u 90. minutu

KELN - Fudbaleri Augsburga pobedili su u gostima ekipa Kelna 2:1 u meču 14. kola Bundeslige.Domaći su poveli golom Ujaha u 13. minutu, a onda je na 1:1 izjednačio srpski internacionalac Nikola Đurđić u 53. minutu. Pobedu Augsburgu je doneo Esšvajn u 90. minutu. Đurđić je odigrao ceo meč za goste. Augsburg je ovom pobedom došao do trećeg mesta na tabeli Bundeslige.

Borusija je u Menhengladbahu pobedila Hertu 3:2, dok je Volfsburg u gostima bio bolji od Hanovera 3:1. Paderborn i Frajburg igrali su 1:1, dok je Šalke u gostima pobedio Štutgart 4:0.