(VIDEO) NOVAK SE RADOVAO GOLEADI: Milan bolji od Reala u Dubaiju

Asovi na fudbalskom terenu

Fudbaleri Milana savladali su u prijateljskoj utakmici u Dubaiju ekipu madridskog Reala sa 4:2, a specijalni gost evropskih velikana bio je najbolji teniser sveta Novak Đoković.

Đoković, koji je vatreni navijač roso-nera, izveo je početni udarac na početku drugog poluvremena i iskoristio priliku za kratko dobacivanje loptom sa asovima Reala Karimom Benzemom i Geretom Bejlom.

Srpski teniser otvoriće novu sezonu učešćem na egzibiciji u Abu Dabiju, od 1. do 3. januara.

Na spektakularnoj reviji asova sedmostruki šampion Evrope bio je bolji od španskog "kraljevskog kluba", vlasnika rekordnih 10 kontinentalnih titula.

Izabranici Pipa Inzagija pobedu su najavili na poluvremenu, kada su vodili sa 2:1, u nastavku su zaigrali još bolje i napunili mrežu Reala, a istakao se dvostruki strellac El Šaravi.

Benzema je u završnici meča samo ublažio poraz Madriđana pogotkom iz penala.

Real Madrid - Milan 2:4 (Ronaldo 35, Benzema 84. penal - Menez 24, El Šaravi 31, 49, Pacini 73)

U drugoj utakmici u Dubaiju od 20 sati igraju Pari Sen Žermen i Inter.