PALERMO ULOVIO VUČICU: Roma osvojila bod na Siciliji i zastala u trci za titulu

Serija A

RIM - Fudbaleri Palerma i Rome igrali su večeras nerešeno 1:1, a ovim rezultatom Rimljani su zastali u trci za titulu prvaka Italije.

Na vrućem terenu na Siciliji domaćin je poveo već u drugom minutu i najavio osvajanje celog plena, međutim, Roma je u nastavku uspela da izjednači, ali ne i da preokrene rezultat, pa je na tabeli sa utakmicom više ostala dva koraka iza vodećeg šampiona Juventusa.

Srpski internacionalac u gostujućem sastavu Adem Ljajić bio je starter i igrao je do 80. minuta.

Ranije danas Inter je na gostujućem terenu protiv Empolija takođe osvojio "mršav" bod (0:0).