(VIDEO) UMESTO DA DA GOL, SRBIN SE POVREDIO: Filip Đorđević iznet sa terena

Maler

Napadač Lacija imao je priliku da zatrese mrežu Milana, ali je umesto toga pao preko lopte i iskrenuo zglob

Srpski fudbalski reprezentativac Filip Đorđević povredio se u završnici derbija Lacija i Milana (3:1) u subotu uveče u Rimu.

Napadač rimskog tima je ušao u igru 15 minuta pre kraja meča, imao šansu za gol, ali je pao preko lopte i iskrenuo zglob. Iznesen je sa terena manje od deset minuta po ulasku u igru.

Dodatni pregledi pokazali su da je u pitanju fraktura desnog skočnog zgloba, zvanično je saopšteno na sajtu riumskog kluba. Operacija je zakazana za ponedeljak ujutru.

To praktično znači da je za Đorđevića sezona završena, pošto prve procene govore kako će sa terena odsustvovati najmanje tri meseca.