(VIDEO) LUDILO U BUNDESLIGI: Bajern pregazio HSV 8:0, Volfsburg pobedio Leverkuzen 5:4

Kiša golova

Golove za lidera Bundeslige postigli su Miler u 21. (penal) i 55, Gece u 23, Roben u 36. i 47, Levandovski u 56. i Riberi u 69. minutu

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Hamburgera 8:0 u meču 21. kola Bundeslige.Golove za lidera Bundeslige postigli su Miler u 21. (penal) i 55, Gece u 23. i 89, Roben u 36. i 47, Levandovski u 56. i Riberi u 69. minutu. Srpski reprezentativac Slobodan Rajković presedeo je na klupi za rezerve u ekipi Hamburgera.Derbi meč između Leverkuzena i Volfsburga završen je pobedom gostiju 5:4. Volfsburg je posle prvog poluvremena vodio 3:0, ali su domaći uspeli da stignu do izjednačenja. Međutim, Volfsburg je u finišu stigao do pobede od 5:4. Golove za goste dali su Dost u 6, 29. i 63. i 90. i Naldo u 17. minutu. Golove za domaći tim dali su Hung-Min u 57, 62. i 67. i Belarabi u 72. U ostalim mečevima 21. kola Bundeslige postignuti su sledeći rezultati: Ajntraht - Šalke 1:0, Borusija (M) - Keln 1:0, Hofenhajm - Štutgart 2:1 i Verder - Augsburg 3:2.Bajern je prvi na tabeli sa 52 boda, dok je Volfsburg drugi sa 44.