(VIDEO) KRALJ IKER: Pogledajte kako je Kasiljas spasao Real bruke sa dve fantastične odbrane

Često osporavan

Golman Iker Kasiljas sa dve odbrane, u 87. i 90. minutu, pogurao Real u četvrtfinale Lige šampiona

Golman Iker Kasiljas je izrastao u junaka Real Madrida pošto je u finišu revanša osmine finala Lige šampiona zaustavio dva udarca igrača Šalkea i sprečio ih da načine veliko iznenađenje.

Iskusni golman je primio čak četiri gola na meču, ali je na kraju spasio šampiona Evrope fantastičnim odbranama. Jer, Šalkeu je nedostajao još samo jedan gol za prolaz dalje. Zahvaljujući Kasiljasu ostalo je 3:4, pa će "kralj" nastaviti odbranu titule osvojene prošle sezone.

U poslednje vreme često osporavani čuvar mreže prvo je u 87. minutu odbranio nezgodan šut Sanea sa distance, a "kestenje iz vatre" vadio je i u 90. minutu kada je Hevedes opalio sa 13, 14 metara. Kasiljas je tada uhvatio "živu loptu".