(VIDEO) OVO NEMA NI U SRBIJI: Sam sebe sapleo u šesnaestercu, a sudija pokazao na penal!

Sudija baš si ispao smešan!

U 83. minutu pri vođstvu gostiju od 2:0 jedan igrač domaćeg tima je ušao u protivnički šesnaesterac, a onda se sapleo i pao

ATINA - Na utakmici treće lige Grčke između Kalamante i Ahaikija viđen je detalj o kome priča ceo svet.U 83. minutu pri vođstvu gostiju od 2:0 jedan igrač domaćeg tima je ušao u protivnički šesnaesterac, a onda se sapleo i pao. Igrači oba tima su se smejali, a sudija je na opšte iznenađenje pokazao na penal.Fudbaleri Kalamante su bili precizni sa penala, a utakmica je završena pobedom Ahaikija od 2:1.