ŠAMPION SLAVIO U GRADU BAKRA I DIMA: Orlandić sa četiri gola doneo pobedu Zvezdi

Borani videli crveno-bele

Zvezda je iskoristila pauzu u prvenstvu i odigrala prijateljski meč u Boru

BOR - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas ekipu Bora rezultatom 4:0 u prijateljskom meču koji je odigran u ovom gradu. Sva četiri gola za crveno-bele postigao je Petar Orlandić. On se upisao u strelce u devetom, 20, 42. i 49. minutu sa penala. Zvezda nije igrala u najjačem sastavu zbog reprezentativnih obaveza pojedinih fudbalera. Crveno-beli su propustili još nekoliko šansi da stignu do ubedljivije pobede, a trebalo bi napomenuti da Mbođ u 55. minutu nije iskoristio penal.Crvena zvezda je meč počela u sledećem sastavu: Kahriman, Cvetković, Mbođ, Đorđević, Anđelković, Bosančić, Stojanović, Katai, Lazović, Gavrić i Orlandić. U drugom poluvremenu su igrali: Kahriman, Mijailović, N. Cvetković, Mbođ, Đorđević, Tufegdžić, Bosančić, N. Jovanović, Lazić, Gavrić i Orlandić.