STRIPTIZ U MINHENU: Fudbaleri Bajerna u euforiji!

Ludilo posle pobede

Gol(i): Fudbaleri Bajerna Boateng i Rafinja zaplesali u peškirima posle plasmana u polufinale Lige šampiona

Noć za pamćenje u Minhenu. Bajern je deklasirao Porto sa 6:1, nadoknadio minus iz prvog meča (1:3) i izborio plasman u polufinale Lige šampiona. Bilo je ludo na terenu, ali i posle meča prilikom proslave istorijske pobede.Prvi je reč imao Tomas Miler, ofanzivni vezista Bavaraca. Posle poslednjeg zvižduka sudije otrčao je do tribine s najvatrenijim navijačima, popeo se na šipku, uzeo im megafon i na opšte oduševljenje počeo da peva navijačke pesme. Imao je sjajni fudbaler i dodatni razlog za slavlje. Naime, Miler je na meču protiv Portugalaca postao najbolji nemački strelac u istoriji Lige šampiona. Sa 27 pogodaka reprezentativac „pancera“ izjednačio se na listi s Rajanom Gigsom i Rivaldom.- Teško je pronaći reči za ovakav rezultat. Nismo mogli ni da zamislimo da ćemo tako dobro odigrati prvo poluvreme. Svaka čast mojim saigračima - poručio je Tomas Miler.U samo tri reči, sjajni Robert Levandovski jasno je opisao utakmicu protiv Porta:- Ludo, sjajno, fenomenalno.Dvojica momka obeležila su „treće poluvreme“. Rafinja i Boateng na terenu su bili vrlo dobri, a u svlačionici odlični. Obmotani peškirima i u papučama, prikazali su pravi evrovizijski nastup.Scenski nastup - ocena pet, koreografija takođe, kostimi su možda malo podbacili, ali sveukupni utisak je da su se ovi momci ludo zabavili. Imali su i razloga. Laknulo im je posle velikog pritiska koji su imali na leđima posle poraza u prvom meču.

Bajern MinhenREKORDI- Bavarci su jedini tim koji je postigao pet golova za poluvreme u nokaut fazi LŠ- Bajern se 17. put plasirao u polufinale najelitnijeg evropskog takmičenja- Pep Gvardiola u svih šest sezona s ekipom koju vodi stigao do polufinala LŠ- Tomas Miler postigao 27. gol u LŠ i postao najbolji nemački strelac