(VIDEO) MIHAJLOVIĆ U SREDINU, A ONDA... Nebo se otvorilo! Stadion je eksplodirao!

Dan koga se svaki navijač Zvezde rado seća

Crvena zvezda je u revanšu polufinala Kupa šampiona protiv Bajerna u poslednjem minutu stigla do 2:2 i plasmana u finale

Na današnji dan pre 24. godine odigran je sada već legendarni revanš meč polufinala Kupa šampiona između Crvene zvezde i Bajerna u Beogradu.Zvezda je u prvom meču u Minhenu 10. aprila pobedila slavni Bajern sa 2:1, a onda je došao revanš u Beogradu.Zvezda je povela 1:0 u 26. minutu golom Mihajlovića iz slobodnog udarca. Bajern je izjednačio u 61. minutu golom Augentalera posle velikog kiksa Stojanovića. Bender je u 68. minutu doveo goste u vođstvo od 2:1. Usledila je stativa za goste posle koje se lopta odbije među tri igrača Bajerna i ne završi u mreži, i na kraju Mihajlović pogađa za 2:2 i veliku radost fudbalera i navijača Zvezde....Nebo se otvorilo, stadion je eksplodir'o...