(VIDEO) GOOOOOOOOOOOOOOL: Evo kako su svetsku titulu Srbije doživeli komentatori iz Ekvadora

Tradicionalno

Oni su oba gola izabranika selektora Veljka Paunovića, propratili na tradicionalnim južnoameričkim uzvikom

Fudbalska reprezentacija Srbije, igrači do 20. godina starosti osvojila je u nedelju, 20. juna 2015. godine, titulu prvaka sveta za igrače do 20. godina starosti, savladavpi u finalu Brazil 2:1. Srbija je povela u 70. minutu pogotkom Staniše Mandića na centaršut Maksimovića, ali je to vođstvo "orlića" trajalo samo tri minuta, jer je Brazil izjednačio preko Andreasa Pereire.

Ipak, kao i mnogo puta do sada, izabranici selektora Veljka Paunovića nisu klonuli duhom, nije ih poremetio gol primljen brzo posle stečenog vođstva.

Ogroman talenat, čelični karakter i disciplina i nesalomivi duh doveli su "orliće" golom Nemanje Maksimovića u 118. minutu drugog produžetka na krov sveta!

Reprezentacija Srbije je prvi put učestvovala na Mundijalitu kao samostalna država i odmah postala šampion sveta!

Pogledajte kako je pobedu Srbije doživeli komentatori iz Ekvadora.