LALATOVIĆ IZAZVAO SKANDAL: Bivši trener Zvezde flašom gađao kolegu i prekinuo meč

Incidenti na prijateljskom meču između Borca i OFK Beograda

Lalatović je nastavio sa psovkama i negodovanjem, a situacija je kulminirala kad je uzeo plastičnu flašu, koja se nalazila pored terena, i gađao Kljajića

TARA - Prijateljska utakmica između Borca i OFK Beograda prekinuta je u 80. minutu pri rezultatu 2:1 za ekipu iz Čačka.Napadač OFK Beograda Mladen Sarajlin je u 80. minutu na centru je napravio grublji start, što je bio povod treneru Borca Nenadu Lalatoviću da se prvo obrati sudiji, potom i opsuje Sarajlina.U odbranu svog igrača stao je pomoćni trener "romantičara" Saša Kljajić obratio se Lalatoviću i rekao mu da ne može da psuje protivničkog igrača.Međutim, Lalatović je nastavio sa psovkama i negodovanjem, a situacija je kulminirala kad je uzeo plastičnu flašu, koja se nalazila pored terena, i gađao Kljajića. Zahvaljujući ostalim članovima stručnih štabova izbegnut je veći fizički obračun, a onda je utakmica prekinuta.