(VIDEO, FOTO) SKANDAL U TIRANI: Albanci kamenovali poljske fudbalere, jedan igrač teže povređen

Kamen u glavu

Žestok incident se dogodio na utakmici kvalifikacija za Ligu Evrope u Tirani

TIRANA - Utakmica kvalifikacija za Ligu Evrope između albanske ekipe Kukeši i Legije iz Varšave prekinuta je u 61. minutu, pošto je fudbaler gostiju Duda pogođen kamenom u glavu od strane albanskih navijača.

Pri rezultatu 2:1 za gostujući tim, domaći navijači su počeli da bacaju kamenice na fudbalere Legije, a nesrećni Duda pogođen je u glavu. Sudija je bio prinuđen da istog momenta prekine meč.

Veliki broj incidenata prethodio je ovoj utakmici. Navijači su se sukobili u gradu, a napetost je rasla iz minuta u minut i na tribinama stadiona u Tirani.

Albanci su za vreme meča istakli transparent na kome je pisalo: "Kraj utakmice značiće i kraj tvog života, ja nisam Sloven, ja sam Albanac!"