(VIDEO) JOKANE, MAJSTORE: Srbin uveo Makabi u Ligu šampiona

Slaviša slavio sa Izraelcima

Makabi, koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Slaviša Jokanović, igrao je na svom terenu 1:1 sa Bazelom. U prvoj utakmici bilo je 2:2

BEOGRAD - Fudbaleri zagrebačkog Dinama, Makabija, Malmea, Valensije i Šahtjora plasirali su se u grupnu fazu Lige šampiona.Dinamo je u Zagrebu pobedio albanski Skenderberg 4:1 u revanš meču plej-ofa za plasman u LŠ. U prvoj utakmici bilo je 2:1 za zagrebačke "modre". Golove za Dinamo postigli su Sudani u 9. i 80, Hodžić u 15. i Taravel u 55. minutu. Jedini strelac za goste bio je Eskverdinja u 10. minutu. Dinamo je od 48. minuta igrao sa fudbalerom manje pošto je isključen Gonkalo.Makabi, koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Slaviša Jokanović, igrao je na svom terenu 1:1 sa Bazelom. U prvoj utakmici bilo je 2:2. Gosti su poveli golom Zufija u 11, a izjednačio je Zehavi u 24.