RIVAL PARTIZANA DOŽIVEO NOVI PORAZ: Viljareal siguran protiv Atletik Bilbaoa

Primera

U narednom kolu Viljareal gostuje Malagi, dok Atletik dočekuje Real Madrid

BEOGRAD - Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atletik Bilbaoa sa 3:1 u četvrtom kolu španske Primere.

Viljareal je poveo u 43. minutu golom Bruna iz jedanaesterca, na 2:0 povisio je Mario Gaspar u 67, dok je treći gol za domaću ekipu postigao Leo Baptistao deset minuta pre kraja meča.

Jedini pogodak za Bilbao, rivala Partizana u Ligi Evrope, na večerašnjoj utakmici postigao je Artiz Aduric u sudijskoj nadoknadi vremena.

Viljareal je posle četiri odigrana kola drugi na tebeli Primere sa 10 bodova, koliko ima i prvoplasirani Real Madrid, ali i Selta koja je na trećem mestu.

Atletik Bilbao je na 12. mestu sa samo tri osvojena boda.

Sporting je ranije danas u gostima slavio protiv Deportiva sa 3:2, dok je Selta, takođe na gostujućem terenu, pobedila Sevilju sa 2:1