MALME UBEDLJIV: Đurđić asistent kod drugog gola

Srpski napadač prikazao još jednu veoma dobru partiju

Srpski fudbaler nije uspeo da se upiše u strelce u trijumfu pred 14.000 navijača u Malmeu, ali je bio asistent kod drugog gola svog tima

Fudbaleri Malmea pobedili su Kalmar sa 3:0 u 28. kolu švedskog šampionata, a Nikola Đurđić prikazao je još jednu veoma dobru partiju.Markus Rosenberg bio je junak trijumfa, pošto je postigao dva gola, u 68. minutu i nadoknadi vremena. Jo Inge Berget je bio strelac jedinog preostalog pogotka u 83. minutu. Njemu je sjajno asistirao Đurđić sa desne strane, tako da mu nije bilo teško da sa tri metra pogodi prazan gol.Đurđić je odigrao svih 90 minuta, a na terenu je poslednjih pola sata bio i Vladimir Rodić. Malme je trenutno četvrti na tabeli sa 51 bodom, devet manje od Norčepinga, koji ima utakmicu manje. Kalmar je ostao na 13. poziciji sa 27 bodova.U narednom kolu švedskog šampionata, Malme narednog vikenda gostuje Hamarbiju, a prethodno u sredu od 20.45 dočekuje Šahtjor u okviru trećeg kola Lige šampiona.