GOLEADA U PRIMERI: Remi Sportinga i Granade, šest golova, dva crvena kartona

Uzbudljiv meč u Hihonu

Posle osam odigranih kola, Sporting je na 12. mestu na tabeli Primere sa devet bodova, dok je Granada poslednja sa pet bodova

BEOGRAD - Fudbaleri Sportinga i Granade odigrali su večeras u Hihonu nerešeno 3:3 u poslednjoj utakmici osmog kola španske Primere.

Sporting je poveo golom Bernarda Espinose u osmom minutu, ali je Granada preokrenula rezultat. Izjednačenje gostima doneo je Piti u 21. minutu, prednost od 2:1 Isak Sukes u 41, da bi na 3:1 za Sporting povisio Jusef El Arabi u 73. minutu.

Kada je izgledalo da će gosti odneti sva tri boda iz Hihona i da će upisati prvu pobedu posle pet kola, fudbaleri Granade Migel Lopes i Dorija su u poslednjih deset minuta utakmice zaradili crvene kartone, pa je Sporting, ipak, stigao do boda.

Sporting je prvo smanjio na 2:3 golom Kasesa dva minuta pre kraja utakmice, dok je strelac izjednačujućeg gola u 96. minutu bio Migel Gerero.