(VIDEO) PETARDA BAVARACA: Bajern demolirao Arsenal, Olimpijakos šokirao Dinamo u 90. minutu

Kiša golova u Ligi šampiona

Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Arsenala 5:1 u meču grupe F 4. kola Lige šampiona.

Golove za Bajern postigli su Levandovski u 10, Miler u 29. i 89, Alaba u 44. i Roben u 55. Jedini strelac za goste bio je Žiru 69.Olimpijakos je na svom terenu pobedio zagrebački Dinamo 2:1, a trijumf domaćem timu doneo je Pardo u 90. minutu. Gosti su poveli golom Hodžića u 21. minutu, a onda Fortunis nije iskoristio penal za domaći tim u 54. Pardo je izjednačio u 65, a onda je Dinamo ostao sa igračem manje pošto je isključen Pivarić u 79. minutu. Pobedu domaćem timu doneo Pardo u 90. Luka Milivojević je odigrao ceo meč za Olimpijakos. Tabela: Bajern 9, Olimpijakos 9, Arsenal 3, Dinamo Zagreb 3.U grupi E Roma je na svom terenu pobedila Leverkuzen 3:2. Salah je u drugom minutu doneo Romi vođstvo, a Džeko je povisio na 2:0 u 29. Gosti su na startu drugog dela smanjili na 2:1 pogotkom Memedija, a Ćićarito je u 52. izjednačio na 2:2. Pobedu domaćem timu doneo je Pjanić sa penala u 81. minutu. Barselona je pobedila BATE 3:0. Dva gola za Barselonu postigao je Nejmar, a jedan Suarez. Tabela: Barselona 10, Roma 5, Bajer Leverkuzen 4, BATE Borisov 3.

Porto je u grupi G u gostima pobedio Makabi 3:1. Golove za goste dali su Telo u 19, Andre u 50. i Lajun u 72. Jedini strelac za domaći tim bio je Zahavi u 75. minutu sa penala. Na golu Makabija bio je Predrag Rajković, a tim je sa klupe vodi Slaviša Jokanović. Čelsi je na svom terenu pobedio Dinamo Kijev 2:1. Dragović je autogolom doneo vođstvo Čelsiju, a onda je finišu utakmice izjednačio. Pobedu Čelsiju doneo je Vilijan u 83. minutu. Tabela: Porto 10, Čelsi 7, Dinamo Kijev 5, Makabi Tel Aviv 0.

Gent je u grupi H pobedio Valensiju 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Kums sa penala. Zenit je u gostima pobedio Lion 2:0 golovima Džube. Tabela: Zenit 12, Valensija 6, Gent 4, Lion 1.

Grupa ERoma - Leverkuzen 3:2 (2:0)(Salah 2, Džeko 29, Pjanić 81pen - Memedi 46, Ćićarito 52)Barselona - Bate 3:0 (1:0)(Nejmar 31pen, 83, Suarez 60)Tabela: Barselona 10, Roma 5, Bajer Leverkuzen 4, BATE Borisov 3.Grupa FBajern - Arsenal 5:1 (3:0)(Levandovski 10, Miler 29, 89, Alaba 44, Roben 55 - Žiru 69)Olimpijakos - Dinamo (Z) 2:1 (0:1)(Pardo 65, 90 - Hodžić 21)Tabela: Bajern 9, Olimpijakos 9, Arsenal 3, Dinamo Zagreb 3.Grupa GMakabi - Porto 1:3 (0:1)(Zahavi 75pen - Telo 19, Andre 50, Lajun 72)Čelsi - Dinamo (K) 2:1 (1:0)(Dragović 34ag, Vilijan 83 - Dragović 78)

Tabela: Porto 10, Čelsi 7, Dinamo Kijev 5, Makabi Tel Aviv 0.

Grupa HGent - Valensija 1:0 (0:0)(Kums 48pen)Lion - Zenit 0:2 (0:1)(Džuba 25, 58)

Tabela: Zenit 12, Valensija 6, Gent 4, Lion 1.

Kraj utakmica

22:31 - Miler postiže novi gol za Bajern

22:29 - Olimpijakos vodi 2:1Olimpijakos stiže do pobede, a gol za trijumf domaćeg tima postiže Pardo u 90. minutu

22:24 - Novi gol za BarselonuBarselona vodi 3:0. Nejmar se ponovo upisuje u strelce 22:23 - Vilijan obradovao MurinjaČelsi ponovo vodi. Vilijan se upisao u strelce 22:21 - Pjanić sa penala obradovao "vučicu"Pjanić koristi penal. Roma vodi 3:2 22:19 - Dragović donosi izjednačenje DinamuNovi šok za Murinja. Dragović donosi izjednačenje Dinamu u Londonu

22:17 - Makabi smanjuje vođstvo PortaMakabi sa penala smanjuje na 3:1. Zahavi je precizan sa 11 metara

22:15 - Novi gol u mreži Rajkovića 22:10 - Žiru smanjuje vođstvo Bajerna 22:05 - Ludilo u Pireju. Olimpijakos postiže gol 22:00 - Zenit i Barselona vode po 2:0! 21:56 - 4:0 za Bajern! 21:54 - Olimpijakos nije iskoristio penal
21:53 - Porto vodi 2:0 21:50 - Konačno gol i u Gentu 21:47 - Počela su druga poluvremena 21:32 - Kraj prvih poluvremena!

21:29 - Bajern gazi Arsenal!Bajern u neverovatnoj formi. Alaba postiže treći gol za ekipu iz Minhena 21:19 - Dragović obradovao MurinjaI Čelsi stiže do vođstva. Fudbaler Dinama Dragović postigao je autogol i obradovao je navijače Čelsija

21:16 - Nejmar donosi radost BarseloniBarselona je povela na Nou Kampu. Nejmar je bio precizan sa penala. Filip Mladenović je skrivio penal za vođstvo domaćina na Nou Kampu. 21:14 - Roma i Bajern vode po 2:0Bajern je u 29. minutu poveo golom Milera, a drugi gol za Romu postigao je Džeko

21:10 - Radost navijača Zenita u LionuTreći gol za goste zaredom večeras. Džuba trese mrežu Liona i donost radost igračima i navijačima Zenita 21:06 - Dinamo vodi u PirejuŠok za navijače Olimpijakosa. Dinamo vodi u Pireju. Vođstvo modrima je doneo Hodžić

21:04 - Porto vodi protiv Makabija 20:57 - Poništen gol Arsenalu

20:55 - Bajern vodi!Bajen stiže do vođstva protiv Arsenala. Bavarce je u vođstvo doveo ekipu Bajerna

20:45 - Prvi gol večeras, Roma vodiFudbaleri Rome prvi su postigli gol večeras. Domaći su poveli protiv Leverkuzena golom Salaha

20:45 - Počele su utakmice 4. kola LŠ u grupama E, F, G i H

20:34 - Ovako se zagreva Dani Alveš

20:15 - Sastavi timova

Dinamo Zagreb: Eduardo, Măţel, Taravel, Antolić, Paulo Machado, Gonçalo Santos, Pivarić, Rog, Junior Fernandes, Hodžić, Pjaca. #UCL