UMALO TUČA MEĐU ORLOVIMA: Mitrovića i Tomovića razdvajali u svlačionici?

Nova sramota srpskih fudbalera

Fudbalski reprezentativci Srbije Aleksandar Mitrović i Nenad Tomović žestoko su se posvađali u poluvremenu prijateljske utakmice protiv Češke, koja je odigrana pre dva dana u Ostravi.

Do rasprave je došlo oko toga ko je kriv za vodeći gol Čeha. Domaći fudbaleri su poveli golom Sivoka u 17. minutu posle greške odbrane našeg tima i golmana Stojkovića.Mitrović i Tomović su se posvađali u poluvremenu u svlačionici, prenose "Novosti". Mitrović je optužio Tomovića da je krivac za gol, a igrač Fiorentine mu je uzvratio i imalo je došlo do pesničarenja. Veći sukob su sprečili kapiten "orlova" Branislav Ivanović i selektor Radovan Ćurčić.Oba igrača su nastavila meč, a bili su nervozni u nastavku utakmice. Tomović je u 62. minutu napravio penal, a Češka je na kraju slavila sa ubedljivih 4:1. Mitrović je zamenjen u 69, a Tomović u 83. minutu.