(VIDEO) SRBI NAPRAVILI FRKU: Procenite da li je Milorad Mažić oštetio Mančester junajted

Ofsajd ili ne

Srbija večeras u Ligi šampiona ima predstavnike i među igračima i među sudijama.

Milorad Mažić sa svojim pomoćnicima vodi meč u Volfsburgu gde gostuje Mančester junajted.

Srpski arbitri izazvali su frku u poslednjem minutu prvog poluvremena. Lingard je zatresao mrežu Volfsburga i počelo je slavlje "crvenih đavola" zbog izjednačenja na 2:2. Međutim, njihovu radost prekinuo je Mažić, koji je poništio gol na asistenciju prvog pomoćnika Milovana Ristića.

Naime, srpski arbitri su procenili da je Mata, koji je smetao domaćem golmanu, bio u nedozvoljenoj poziciji pre nego što lopta ušla u gol.

Jesse Lingard Fantastic GOAL Wolfsburg 2-2 Man... by EntertainmentLive