(VIDEO) E, OVO SE RETKO VIĐA: Makarone srušio Bolonju, golove slavio ispijajući pivo

Empoli slavio u gostima

Fudbaleri Empolija savladali su danas u gostima Bolonju sa 3:2 u prvoj utakmici 17. kola italijanske Serije A.

U veoma uzbudljivoj utakmici, gosti su ipak uspeli da stignu do četvrtog uzastopnog trijumfa u Seriji A i zadrže se u vrhu tabele.

Golove za Empoli postigli su Manuel Pučijareli u 24, Masimo Makarone u 42. i 48. minutu. Iskusni 36-godišnji napadač je golove proslavljao ispijajući pivo.

Strelci za Bolonju, kojoj je ovo prvi poraz posle dve vezane pobede, bili su Franko Brijenca u 36. i Matija Destro u 45. minutu.

Empoli zauzima šesto mesto sa 27 bodova, dok je Bolonja 13. sa 19. Ostali mečevi 17. kola Serije A igraće se sutra.