(VIDEO) SUDIJA SAČUVAO MIHU: Fudbaleri Milana pobedili Frozinone uz gol iz debelog ofsajda

Ludi meč

Fudbaleri Milana kao gosti su savladali Frozinone 4:2 u utakmici 17. kola Serije A.

Domaćin je poveo golom Kjofanija u 19. minutu, gosti su napravili preokret u drugom poluvremenu pogocima Abatea u 50, Bake u 55. i Aleksa u 77. minutu, a neizvesnost je u završnicu meča vatio Dionizi smanjivši na 2:3 u 84. Dilemu oko pobednika rešio je Bonaventura u 93.

Međutim, gol Karlosa Bake za 1:2, koji je definitivno odredio dalji tok utakmice, postignut je posle očigledne nedozvoljene pozicije kolumbijskog napadača. Naime, Baka se aktivirao iz "debelog" ofsajda.

Ovom pobedom Siniša Mihajlović produžio je sebi boravak na klupi "rosonera". Njemu se pozicija ozbiljno drmala posle dva kiksa protiv najgorih timova Serije A. Naime, Milan je u minula dva kola remizirao i sa Karpijem u gostima (0:0) i sa Veronom kod kuće (1:1). Sada je savladao treću najgoru ekipu, Frozinone.

Današnja pobeda, kao i ona u četvrtak protiv svog bivšeg kluba Sampdorije u Đenovi u Kupu Italije (2:0), ostavile su Mihajlovića na "San Siru" makar do sledeće utakmice, 6. januara protiv Bolonje.