(VIDEO) BETIS ZAUSTAVIO REAL: Strašan gol Sehuda i katastrofalno suđenje obeležili prvi Zizuov remi

Barsa profitirala

Fudbaleri Betisa i madridskog Reala remizirali su večeras u Sevilji 1:1 (1:0) u meču 21. kola španske Primere

Betis je poveo evrogolom Alvara Sehuda u 7. minutu, kada je iz voleja sa ivice kaznenog prostora savladao Kejlora Navasa.

Ekipa Zinedina Zidana napravila je veliki pritisak u drugom delu, ali je uspela samo da postigne izjednačujući gol preko Karima Benzeme, i to iz ofsajd pozicije.

Madriđani su propustili veliki broj prilika, pre svih Hames Rodrigez, za šta je mogao da ih kazni Ruben Kastro u 93. minutu, ali je za malo bio neprecizan.

Kraljevski klub je u prvom poluvremenu oštećen za čist jedanaesterac, pošto je Benzema oboren u kaznenom prostoru Betisa.

Real je ovim kiksom udaljio od lidera Barselone i gradskog rivala Atletika na četiri boda.

Rezultati: Atletik Bilbao - Eibar 5:2 (Aduric 12, 52, Sabin 27, Laporte 40, Dos Santos 80. autogol - Baston 4, 50) Atletiko Madrid - Sevilja 0:0 La Korunja - Valensija 1:1 (Lukas Perez 27. - Negredo 90+3) Betis - Real Madrid (Sehudo 6. - Benzema 71)

Odigrano ranije: Malaga - Barselona 1:2 Espanjol - Viljareal 2:2 Granada - Hetafe 3:2 Rajo Valjekano - Selta 3:0 Sporting Hihon - Real Sosijedad 5:1