(VIDEO) DRUGA POBEDA TOMIĆEVOG PARTIZANA: Kapiten Brašanac slomio otpor ruskog Arsenala

Pripreme na Kipru

Fudbaleri Partizana zabeležili su pobedu i u drugoj utakmici na pripremama na Kipru.

Posle rumunskog Kluža (3:1), crno-beli su savladali i ruski Arsenal iz Tule - 1:0 (1:0).

Gol odluke postigao je Darko Brašanac već u 15. minutu.

Inače, Brašancu je pripala čast da ponese kapitensku traku.

Partizan je bio bolji rival, mogao je i do ubedljivije pobede, a Arsenal je najbliži izjednačenju bio u 68. minutu kada se zatresla prečka crno-belog gola.

Trener srpskog šampiona Ivan Tomić je, kao i na prvom meču, izveo dva sastava, svaki je igrao po poluvreme.

PARTIZAN PRVO POLUVREME: Kljajić, Bandalovski, Bogosavac, Stevanović Miladin, Gogua, Everton, Brašanac, Ninković, Živković, Stevanović Alen, Vlahović.

PARTIZAN DRUGO POLUVREME: Jovičić, Vulićević, Subić, Jevtović, Milenković, Petrović Ivan, Lukić, Kosović, Birmančević, Mihajlović, Fofana.