(VIDEO) NA ZAPADU NIŠTA NOVO: Čelsi ponovo jadan, osvojio samo bod proitv Votforda

Everton trojkom častio Njukasl

Fudbaleri Votforda i Čelsija odigrali su bez golova meč 24. kola Premijer lige.

"Plavci" su uspeli da i u osmoj uzastopnoj utakmici ostanu neporaženi, ali slaba im je to uteha kada ni u drugom pokušaju ove sezone nisu uspeli da savladaju "stršljenove".

Doduše, šansi je bilo na obe strane, a jednu je u finišu propustio i Branislav Ivanović. Kapiten reprezentacije Srbije je odigrao ceo meč za Čelsi, dok je Nemanja Matić u 73. minutu ustupio mesto Edenu Azaru.

Dakle, trijumf nad gradskim rivalom Arsenalom u prošlom kolu nije dao krila izabranicima trenera Gusa Hidinka.

Votford deli deveto mesto u Premijer ligi sa Stoukom, sa po 33 boda, dok je Čelsi na deobi 13. pozicije sa VBA, sa po 29 bodova.

Everton je lako izašao na kraj sa očajnim Njukaslom - 3:0 (1:0). Poveo je u 23. minutu preko Lenona, a onda je Barkli dao dva gola iz penala u 88. i 94. minutu. Aleksandar Mitrović je za "svrake" igrao od 55. minuta.

"Karamele" su 11. sa 32 boda, a Njukasl 18, sa samo 21.

Watford 0 - 0 Chelsea Full Highlights 03.02... by Football-_Live