(VIDEO) HOROR U SOLUNU: Prekinut meč PAOK - Olimpijakos!

Strašne scene u grčkom fudbalu

Meč polufinala Kupa Grčke između PAOK-a i Olimpijakosa prekinut je finišu meča zbog nereda koje su izazvali navijači solunskog tima

Utakmica je prekinuta pri vođstvu Olimpijakosa 2:1, posle isključenja strelca jedinog gola za PAOK Roberta Maka.Najpre je trener gostiju Marko Silva pogođen u leđa flašom vode u leđa, a onda su pristalice domaćeg tima počele da ubacuju na teren sve što im je palo pod ruku. Letele su stolice, baklje...

Kako solunska policija nije uspela da smiri situaciju, odlučeno je da se utakmica prekine.

PAOK je poveo u devetom minutu golom Roberta Maka. U 27. minutu Kambijaso je izjednačio rezultat, da bi u 56 Fuster doneo preokret gostima iz Pireja. Srpski fudbaler Luka Milivojević bio je starter na ovom meču.