SRPSKI TANDEM ZA BUDUĆNOST: Pogledajte asistenciju Jovića i gol Šaponjića za Benfiku

Od 2:0 do 2:2

Doskorašnji fudbaleri Crvene zvezde i Partizana, a sada Benfike, Luka Jović i Ivan Šaponjić danas su zajedničkim snagama postigli gol.

Neposredno pre duela "A" tima Benfike sa Zenitom u Ligi šampiona, "B" tim je igrao prvenstveni meč u Drugoj ligi Portugala sa Kovljiom.

Srpski tandem je zaslužan za drugi gol Benfike pošto je Jović asistirao, a Šaponjić ubacio loptu u praznu mrežu. Tako je već u desetom minutu domaćin poveo sa 2:0.

Na kraju, Benfika "B" je osvojila samo bod, jer je Kovilja, koja je celo drugo poluvreme igrala sa igračem više, stigla do izjednačenja pogocima u 87. i 96. minutu!