(VIDEO) MASOVNA TUČA IGRAČA U SIBIRU: Evo kako izgleda kada ruski fudbaleri polude

Nije se znalo ko koga udara

Utakmicu 26. kola druge ruske lige između Sibira iz Novosibirska i Torpedo Armavira obeležila je masovna tuča igrača dva tima.

Incident se dogodio u 90. minutu kada je Torpedo sa penala izjednačio na 2:2. Domaći su se iznervirali, jer je sudija na ovom meču dosudio čak tri penala za Torpedo. Gosti su iskoristili dva penala, a jedan su promašili.Trener Torpeda Valerij Karpin je pokušao da smiri igrače dva tima, a u tome su pomogle i sudije.Pošto je posle nekoliko minuta situacija smirena, sudija je isključio trojicu igrača, a meč je završen bez pobednika, 2:2.