(VIDEO) ŠTA BI BILO DA SU IZGUBILI: Pogledajte ocene fudbalera Barselone posle meča sa Arsenalom

Da li se slažete

Fudbaleri Barselone obezbedili su plasman u četvrtfinale posle revanša osmine finala Lige šampiona.

Barselona je rutinski obavila posao na "Nou Kampu" sa Arsenalom. Pobedila je 3:1 i ukupnim rezultatom 5:1 posle 180 minuta igre nastavila put ka odbrani titule prvaka Evrope.

Barsa je povela golom Nejmara u 18. minutu, izjednačio je Elneni u 51, a onda su Luis Suarez i Mesi pogocima u 65. i 88. zapečatili sudbinu "tobdžija".

Ono što je pomalo čudno jesu ocene, koje su izveštači Marke dali izabranicima trenera Luisa Enrikea. najviše ocene 7 dobila je četvorka: Alveš, Maskerano, Rakitić, Suarez, a među šesticama je i sterlac Lionel Mesi.