(VIDEO) EPSKA KRAĐA U EL KLASIKU: Realu poništen čist gol!

Kardinalna greška sudije

Fudbalerima Real Madrida poništen je čist gol na meču protiv Barselone na Nou Kampu

U 80. minutu, pri rezultatu 1:1, posle jednog centaršuta Bejl sjajno skočio pored Albe i odličnim udarcem glavom savladao Klaudija Brava. Fudbaleri Reala su uveliko slavili prednost nad ljutim rivalom, kada su shvatili da je sudija poništio gol.

Kontakt u skoku jedva da je postojao, ali sudija nije želeo da promeni odluku, što je razbesnelo goste iz Madrida.

BALE by ArabMediaHub

Rela je ipak uspeo da savlada Barselonu na Nou Kampu, golom Kristijana Ronalda pet minuta nakon sporne situacije. Barselona je povela u 58. minutu golom Pikea, a izjednačio je Benzema u 62. U 85. minutu Ronaldo je postavio konačan rezultat. Real je meč završio sa igračem manje, pošto je u 83. minutu isključen Ramos.