(VIDEO) KRALJEVI ZAPRETILI BARSI I VOLFSBURGU: Ronaldo se razigrao, Real demolirao Eibar

Uvertira za Ligu šampiona

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Eibar u utakmici 32. kola Primere - 4:0 (4:0).

"Kraljevski" klub se oporavio od poraza u Volfsburgu (0:2) u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona minule srede i demolirao Eibar. Ujedno, ekipa trenera Zinedina Zidana je time napravila dobru uvertiru pred revanš sa Nemcima, koji će se u utorak igrati u Madridu.

Real je od starta dao pun gas i već u prvom poluvremenu stekao ogromnu prednost - 4:0, pa je u nastavku samo rutinski odradio posao.

Inače, Zidan je malo "promešao" karte, pa su u napadu uz Kristijana Ronalda igrali Hese i Lukas.

Golove za domaćina postigli su Hames Rodrigez u 5, Lukas u 18, Kristijano Ronaldo u 19. i Hese u 39. minutu. Najbolji Realov igrač Ronaldo je, pored gola, zabeležio i dve asistencije.

Real sada ima 72 boda i ostao je na trećem mestu na tabeli, sa bodom manje od madridskog Atletika, koji je kao gost savladao Espanjol 3:1, i četiri boda manje od vodeće Barselone, koja tek treba da odigraju meč 33. kola sa Real Sosijedadom.