TREĆI POGODAK: Komazec opet strelac za Batumi

Pogodak srpskog centarfora nije bio dovoljan za trijumf

Srpski fudbaler Nikola Komazec nastavio je sa sjajnim partijama u dresu Dinama iz Batumija, ali to nije bilo dovoljno njegovom timu za trijumf.

Komazec je bio strelac u 24. kolu prvenstva Gruzije u porazu od Gurije sa 2:1 posle preokreta gostiju.

Upravo je prelepim golom srpskog fudbalera sa preko 20 metara Batumi poveo u 26. minutu, da bi Gurija preokrenula za manje od deset minuta golovima Karlosa Smola. Fudbaler iz Paname je prvo izjednačio u 32. minutu, da bi dva minuta kasnije doneo prednost gostima, a kasnije se ispostavilo da je tako i postavio konačan rezultat utakmice.

Komazec je u Batumi stigao na polusezoni i od tada je na osam utakmica postigao tri gola. Prethodno je prvi deo sezone proveo u redovima norveškog Haugesunda.

Dinamo je pao na sedmo mesto na tabeli sa 36 bodova i zaostaje za trećeplasiranom Dilom za 14 bodova, dok Dinamo Tbilisi na čelu tabele ima 64 boda.

Naredna utakmica Komazeca i njegove saigrače očekuje naredne subote, a njihov rival će biti Sioni.