(VIDEO) BRUKA BRUKU STIŽE: Pogledajte još jedan neverovatan promašaj Edina Džeka

Drugi put za dva meseca

Reprezentativac BiH i fudbaler Rome Edin Džeko propisno se obrukao na današnjoj utakmici protiv Atalante u Bergamu.

Džeko je u 41. minutu promašio veliku šansu. Tada je rezultat bio 2:2 iako je Roma od 27. minuta vodila 2:0. Domaćin je brzo izjednačio, a Džeko je mogao da vrati prednosti svom timu. Međutim, sa nekoliko metara prebacio je gol pred kojim nije bilo golmana.

Džeku je to drugi put za dva meseca da promašuje nemoguće, jer je protiv Palerma promašio prazan gol.

Ova utakmica 33. kola Serije A bila je "luda". Roma je povela golovima Dinjea u 23. i Najngolana u 27. minutu, a izjednačenje domaćinu doneli su D'Alesandro i Borijelo pogocima u 33. i 37. Atalanta je do preokreta došla zahvaljujući drugom golu Borijela u 50. minutu, a konačan rezultat postavio je Toti u 85. "Princ Rima" je u igru ušao samo sedam minuta ranije.

Roma je ostala na trećem mestu sa 65 bodova, dok je Atalanta 14. sa 37.