SRPSKI FUDBALER BLISTA U GRUZIJI: Nikola Komazec sam vuče Dinamo Batumi

U odličnoj formi

Srpski fudbaler Nikola Komazec potvrdio je odličnu formu u duelu u kome je njegov Dinamo Batumi remizirao sa Šukurom 2:2 u 26. kolu fudbalskog prvenstva Gruzije.

Komazec je doneo vođstvo svojoj ekipi u 25. minutu igre, udarcem glavom posle centaršuta, da bi Šukura izjednačila već u narednom napadu preko Tarhnišvilija iz penala.

Iskusni 28-godišnji napadač bio je najzaslužniji i za drugi gol Dinama, dva minuta pre kraja prvog poluvremena. On je izvanredno izveo slobodan udarac sa 25 metara, lopta je prešla preko "živog zida", udarila u stativu i prečku i pala na gol-liniju, a gol je praktično samo potvrdio Šonija. Batumi je bio pred pobedom, ali je Uridija izjednačio devet minuta pre kraja.

Dinamo je ovim remijem ostao na sedmom mestu prvenstva Gruzije, a Komazec je već sada drugi strelac ekipe, iako se priključio tek u februaru.

U narednom kolu, ekipa iz Batumija gostuje Sapovneli koja je na začelju tabele.