(VIDEO) KRAJ ZA BRĐANE: Čukarički završio evropsku odiseju remijem sa Videotonom

Kvalifikacije za Ligu Evrope

Fudbaleri Čukaričkog i Videotona odigrali su nerešeno 1:1 u revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

1 / 6 Foto: Saša Pavlić

Izabranici Milana Lešnjaka na svom stadionu nisu uspeli da nadoknade zaostatak iz prvog meča protiv Videotona, od koga su u Mađarskoj izgubili 0:2.

Borili su se "brđani" koliko su mogli, ali nisu uspeli da načine podvig. Gol nade još na početku meča, u 13. minutu, postigao je Fofana na odličnu asistenciju Igora Matića. Nastavio je Čukarički da igra agresivno. Imao je znatno više loptu u posedu, stvarao šanse, ali ih nije realizovao.

Videoton se opredelio za defanzivu. Ipak, čuvajući zalihu iz prvog duela, gosti su uspeli da stvore jednu šansu. U 76. minutu Gereši je postigao gol i označio kraj nadanja Čuke da može da napravi čudo.

Videoton će se u trećoj rundi sastati sa Midtjilandom iz Danske.

Kraj! Čukarički - Videoton 1:1

91.minut: Kakva šansa! Nemanja Radonjić pogađa prečku

90. minut: Igra se na sredini terena

81. minut - Gužva na terenu! Oštar start Suljića nad Tomićem izazvao je koškanje igrala, a sudija je žutim kartonom kaznio Solnoka, dok je trenera Čukaričkog Milana Lešnjaka iskuljčio sa meča zbog napuštanja "trenerskog prostora"

76. minut - GOL, Čukarički - Videoton 1:1, strelac: Gereši

71. minut - Neoprezan start Regana sudija je kaznio žutim kartonom

66. minut - Sjajna prilika rezerviste Radonjića, ali je Lang uspeo da izbije loptu u korner

62. minut: Žuti karton za Simona

57. minut: Igra se otvoreno, veliki broj šansi sa obe strane, ali nažalost nisu do kraja realizovane

49. minut: Odličan dribling Alena Mašovića pred golom Videotona, međutim nedovoljno jak šut da savlada golmana gostiju

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Kako je izgledalo prvo poluvreme možete pogledati u videu:

PRVO POLUVREME:

45. minut - Završnica prvog poluvremena, opala igra oba tima kako se približava pauza

38. minut - Barči opet opasan po gol Čukaričkog, ali je odbrana Čuke i ovog puta na visini zadatka

37. minut - Sve opasniji Videoton, Barči je uposlio Geršija koji je 5 metara šutirao pored gola

31. minut - Najbolja šansa za Videoton, Barči je sa 20 metara uputio snažan šut, Stevanović odbranio

23. minut - Alen Mašović je uposlio Živkovića koji je sa 20 metara bio neprecizan, te je lopta završila preko gola

20. minut - Čukarički zaigrao agresivnije

13. minut - GOL: Čukarički - Videoton 1:0, strelac: Fofana

11. minut - Gosti napadaju agresivnije, šut Suljića ali nedevoljno jak da bi ugrozio mrežu Čukaričkog

9. minut - Čukarički je izbroio i treći šut iz kornera, ali i ovog puta je odbrana Videotona bila na vrhuncu zadatka

5. munut - Igra se uglavnom odvija na strani terena Videotona

1. minut - Meč je počeo!

ČUKARIČKI: Stevanović - N. Janković, Đurić, Tomić, Živković - Docić, Regan, Erhan Mašović - Matić, Alen Mašović, Fofana.

VIDEOTON: Kovačik - Šolnoki, Lang, Vinisijus, Stopira - Adam Simon, Patkaj - Bodl, Barči, Suljić - Geresi

20:21 - Glavni arbitar ovog duela je Belgijanac Aleksandre Buko

20:15 - Čukarički se nadavao golova protiv Dinama

Fudbaleri Čukaričkog na prijateljskoj utakmici protiv Dinama iz Pančeva postigli su neverovatnih osam golova! Više o tome saznajte OVDE

20:00 - Mađari slomili "brđane" u drugom poluvremenuPodsetite se kako je izgledao prvi meč između Videotona i Čukaričkog: