(VIDEO) CRNO-BELI KONAČNO OBRADOVALI GROBARE: Partizan u Ivanjici do prve pobede u sezoni

Radović i Mihajlović strelci za klub iz Humske

Fudbaleri Partizana pobedili su u Ivanjici ekipu Javora 2:0 (1:0) u meču 4. kola Superlige Srbije.

Ovo je bila prva pobeda Partizana u novoj sezoni. Strelci za crno-bele bili su Radović u 13. i Mihajlović sa penala u 71. minutu.Javor je deseti na tabeli sa pet bodova, dok je Partizan 11. sa četiri. Prva je Crvena zvezda sa 10.Partizan će u narednom kolu, 14. avgusta na svom terenu igrati sa Čukaričkim, dok će Javor gostovati Vojvodini.Partizan je zasluženo došao do prve pobede u sezoni i to posle bolje igre protiv Javora. Crno-beli su poveli golom Radovića u 13. minutu. Miletić je centrirao sa leve strane, Božinov je pogodio prečku, ali je na odbijenu loptu natrčao Radović i pogodio je mrežu domaćeg tima. Javor je potom imao dve šanse protiv Gafurova, koji je bio neprecizan. U prvih 45 minuta nije bilo promene rezultata.

Partizan je mogao do 2:0 u 57. minutu, a Miletić je pogodio stativu. U 69. minutu Karišik je oborio Miletića, a sudija pokazao na penal. Mihajlović je dva minuta kasnije bio siguran. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, a oba tima su imali šanse preko Bjedova i Balažica.

TOK MEČA90+4. minut - Kraj utakmicePartizan je stigao do prve pobede u sezoni

90+2. minut - Velika šansa za Balažica
90. minut - Utakmica je produžena za 4 minuta
86. minut - Prečka za Javor
84. minut - Velika šansa za Partizan
81. minut - Nova šansa za Miletića 71. minut - GOLLLL!!! Partizan vodi 2:0
69. minut - Penal za Partizan
66. minut - Sudar glavama Radovića i Karišika
57. minut - Miletić pogađa stativu
48. minut - Dobri udarci Mihajlovića i Miletića
46. minut

II poluvreme

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena
45. minut - Šansa za crno-bele 41. minut - Dobar šut Ilića
34. minut - Nova prilika za Gafurova
27. minut - Šansa za Javor
20. minut - Javor ima veći posed lopte 13. minut - GOLLLL!!! Partizan vodi 1:0
5. minut - Božinov imao šansu za crno-bele
1. minut - Utakmica je počela

Sastavi timova:Javor: Đogatović, Terzić, Milović, Karšik, Amanović, Jovanović, Tomanović, Đokić, Gafurov, Bjedov, Dimitrić. Partizan: Šaranov, Vulićević, Milenković, Balažic, Miletić, Everton, Radović, Ilić, Mihajlović, Božinov, Đurđić.