(VIDEO) ODLIČNA UVERTIRA PRED SASUOLO Zvezda počistila Radnički, Vijeira i Katai rastužili Meraklije

Crveno-beli rutinski u Nišu

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u gostima nad ekipom Radničkog iz Niša sa 3:0 u okviru 5. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezda napravili su odličnu uvertiru pred duel sa Sasuolom u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Izabranici Miodraga Božovića savladali su ekipu Radničkog sa 3:0 i najavili trijumfalni nastavak sezone.

Lider na tabeli ni jednog trenutka nije štedeo protivnika, a tri gola crveno-beli postigli su u prelepom ambijentu stadiona "Čair".

Prvi strelac za Zvezdu bio je Ugo Vijeira u 16. minutu, a samo dva minuta kasnije Aleksandar Katai duplirao je prednost gostiju.

Za 0:3, a kansije će se ispostaviti i konačan rezultat, ponovo se pobrinuo Katai, koji je bio precizan u 54. minutu.

Nakon toga usledio je još veći pritisak Crvene zvezde, gde su se domaći branili sa igračem manje jer na isteku prvog dela igre Radoš Bulatović dobio drugi žuti karton i morao da napusti teren.

U 86. minutu snage na terenu su bile izjednačene, jer je ista sudbina sačekala i Fibela koji je posle oštrog starta "požuteo" drugi put, te je morao da krene put svlačionice.

Do kraja susreta, ni jedan ni drugi tim nisu značajnije uspeli da ugroze gol protivnika.

Naredni duel Crvena zvezda igra na svom terenu protiv Radnika iz Surdulice, dok Radnički gostuje Metalcu iz Gornjeg Milanovca.

Pogledajte sve golove sa ovog meča:

TOK UTAKMICE:

90+2. minut - Kraj meča! Radnički Niš - Crvena zvezda 0:3

90+2. minut: Srnića neće gol, još jedna sjajna prilika u kojoj je lopta završila pored gola

89. minut - Žuti karton: Mihailo Ristić

89. minut - Slavoljub Srnić je imao priliku da zatrese mrežu Nišlija, ali nije bio precizan

87. minut - Slobodan udarac za Radnički, šutira Arsić, ali lak posao za Kahrimana

86. minut - Crvena zvezda sa deset igrača na terenu! Fibel dobija drugi žuti karton!

85. minut - Još jedna prilika za Kataia, ali ipak ostaje 0:3

83. minut - Markić je uputio mlak put ka golu Zvezde, kahriman uspešno brani

80. minut - Pritisak gostiju, Radnički se brani sa igračem manje

72. minut - Još jedan pokušaj Plavšića, šutirao je 25 metara ali je lopta završila pored gola

71. minut - Kanga je uputio sjajnu loptu za Plavšića, ali je Konovalov bio na visini zadatka

69. minut - Velika prilika za Radnički koju je osujetio Kahriman

61. minut - Prilika za Zvezdu, Srnić je šutirao sa 25 metara, ali pravo u ruke Konovalova

58. minut - Opasna situacija pred golom Radničkog, Ruiz se nije najbolje snašao

56. minut - Fudbaleri Radničkog sa igračem manje prete Zvezdi

54. minut - GOLLLL!!!! Katai povećava prednost Zvezda na 0:3

52. minut - Lopta je u mreži Zvezde, Pavkov je šutirao, ali je bio ofsajd

49. minut - Prilika za Zvezdu, Ruiz je pokušao, ali je Konovalov odbranio

47. minut - Lopta je uglavnom u posedu Crvene zvezde

Počelo drugo poluvreme!

Pogledajte najbolje poteze iz prvog poluvremena:

Prvo poluvreme je završeno!

44. minut - Drugi žuti karton za Radoša Bulatovića, Radnički je sa igračem manje na terenu

44. minut - Opasna situacija po gol Zvezde, ali je odbrana u poslednjem trenutku uspela da interveniše

35. minut

Bakljada Delija kao znak podrške fudbalerima koji u dosadašnje toku meča vode sa 2:0 protiv Radničkog iz Niša!

29. minut - Arsić sa 30 metara šutira u okvir gola, a lopta završava Kahrimanu u naručje

24. minut - Popara pokušava udarcem sa 20 metara da postigne gol, ali lopta završava pored gola

18. minut - GOLLL!!!! Zvezda vodi 2:0, Strelac je Aleksandar Katai

16. minut - GOOOLLLL!!!! Vijeira za vođstvo Crvene zvezde 0:1

12. minut - Opasnost pred golom Crvene zvezde, Mrkić je bio u prilici, ali je odbrana crveno-belih intervenisala

9. minut - Prva prilika na ovom meču za Radnički: sjajan pokušaj Saše Stojanovića posle greške Zorana Rendulića, ali lopta završava pored gola

6. minut - Bez prevelikih uzbuđenja na Čairu