VIDEO KANU SE I DALJE VRTI U GLAVI: Slavni nemački golman se setio gola koji je primio pre 23 godine

Okoča ga doveo do ludila

Slavni nemački golman Oliver Kan prisetio se gola koji je primio pre 23 godine.

Kan je na Fejsbuku postavio snimak gola koji je pre 23 primio dok je bio na golu Karlsruea i na meču protiv Ajntrahta.Ajntraht je 31. avgusta 1993. godine na svom terenu pobedio Karlsrue 3:1. Dva gola za Ajntraht postigao je Bajn, a jednom se u strelce upisao legendarni Džej Džej Okoča u 87. minutu. Jedini strelac za Karlsrue bio je Šmit u 66. minutu.Okoča je prevario skoro celu odbranu gostiju i golmana Kana."Pre 23 godine. Okočin Frankfurt protiv mog Karlsruea. I dalje mi se vrti u glavi", prisetio se Kan.