(VIDEO) OVO SE GRANIČI SA LUDOŠĆU: Ronaldo tražio da se poništi gol Reala jer ga nije on postigao!?

Svet u čudu

Fudbaleri Reala uz dosta muka savladali su Atletik iz Bilbaa u nedelju uveče sa 2:1 golom Alvara Morate u 83. minutu, čime su se vratili na vrh tabele Primere.

Iako je Morata junak ovog meča, svet bruji o ponašanju Kristijana Ronalda.

Portugalac je prilikom odlučujućeg pogotka svog saigrača signalizirao ofsajd poziciju! Od ranije je poznato koliko je Ronaldo sebičan i koliko želi da postiže golove, ali ovolika doza sebičluka do sada nije zabeležena.

U trenutku kada je lopta posle šuta Morate prešla gol crtu Ronaldo se okrenuo ka sudiji i podigao ruku, što je jasna signalizacija ofsajd situacije.

Da situacija bude još čudnija, Ronaldo je zatim ljutito odmahnuo rukom i nije odmah otišao da proslavi gol za pobedu.

Portugalac je neviđenu sebičnost pokazao i nekoliko minuta kasnije, tačnije u poslednjim sekundama meča.