(VIDEO) KAD LALATOVIĆ POBESNI: Trener Vojvodine sam sebi dao minut ćutanja posle poraza u Nišu

Lale prepustile Partizanu drugo mesto

Trener Vojvodine Nenad Lalatović bio je besan posle poraza njegovog tima u derbiju 14. kola Superlige od Radničkog u Nišu (0:1), ali istovremeno ponosan na igrače.

Prvi komentar Lalatovića posle meča na "Čairu" bio je:

"Ja bih sada sam sebi dao minut ćutanja".

To je rekao u izjavi za TV Arenu sport, a onda dodao:

"Ja ću samo ćutati i čestitati mojim igračima, najboljoj ekipi. Dominirali su 45 minuta sa igračem manje, pokazali smo Srbiji da igramo najlepši fudbal".

Nije Lalatović dao priliku voditelju da mu postavi još koje pitanje.

"Nemam ništa više. Prijatno. Doviđenja", završio je Lalatović i otišao.

Radnički je do pobede došao pogotkom Marka Mrkića u 22. minutu.

Vovjvodina je u 45. minutu ostala s desetoricom igrača na terenu, pošto je Novica Maksimović dobio drugi žuti karton, ali je u finišu imala nekoliko prilika, čak jednom pogodila i prečku, ali nije stigla do izjednačenja.

Da li je strelac Mrkić bio u ofsajdu, da li je Maksimović zaslužio crveni karton, da li je utakmica dovoljno produžena?! Ova i još neka pitanja verovatno su izazvala bes kod Lalatovića.

U svakom slučaju, Voša je sada treća na tabeli, a Partizan je preuzeo drugu poziciju. Obe ekipe imaju 29 bodova, ali crno-beli za jedan bolju gol-razliku.