(VIDEO) KRALJ U VELIKOJ KRIZI: Uzalud golčina Ronalda, Selta izbacila Real iz Kupa kralja

Još jedan neuspeh prvaka Evrope

Fudbaleri Selte i Real Madrida igrali su 2:2 (1:0) u revanšu četvrtfinala Kupa kralja, a u polufinale se plasirao tim iz Viga, jer je prošle nedelje kao gost pobedio na "Santjago Bernabeuu" 2:1.

Real je kontrolisao igru u prvih pola sata, ali je onda domaćin postajao sve opasniji, a poveo je u 44. minutu autogolom Danila.

Kristijano Ronaldo je izjednačio golčinom iz slobodnog udarca u 62. minutu, posle čega je Real dodao gas. Nedugo zatim Serhio Ramos je propustio veliku šansu...

U 85. minutu Vas je ponovo doveo Seltu u vođstvo 2:1, a novo izjednačenje i konačan rezultat postavio je Lukas Vaskez u 90.

Trener Reala Zinedin Zidan nije mogao da računa na mnogo igrača zbog povreda među kojima su: Luka Modrić, Marselo, Geret Bejl, Rafael Varan...

Za Seltu je ceo meč odigrao Nemanja Radoja.

"Kraljevski klub" je u krizi, jer je u poslednja četiri meča u prvenstvu i Kupu dobio samo jedan.

Ranije su se u polufinale Kupa kralja plasirali Alaves i Atletiko Madrid, dok Barselona i Real Sosijedad igraju revanš u četvrtak. U San Sebastijanu je bilo 1:0 za Katalonce.